top of page
Mária
Play Video

Mária

Prečo si nechala vyrobiť vlastné puosobive reklamné predmety, čo jej to prinieslo, aj čo ju prekvapilo vám prezradí ´finančná doktorka´ Majka.

POVEDALI O NÁS

Bola som prekvapená obrovským množstvom nápadov, a nie len na promo produkty, ale aj iné vylepšenia okolo našej prezentácie smerom k zákaznikovi, ako napríklad vylepšenia predajného stánku, či "oživenie" nášho loga.

Veľmi som ocenila, že nápady neboli "prvoplánovky" ale všetko malo svoju logiku a za všetkým bol nejaký zmysel. Perfektne sa podarilo dodržat užitočnost navrhovaných promo produktov, čo bola jedna z našich základných požiadaviek.

Lucia, e-shop dobrunoc.eu

Potreboval som osobný darček pre mojich klientov, ktorý by sa odlišoval od všetkého ostatného, čo je na trhu. Darček klientovi reprezentuje Vás a Vašu značku. Nie je jedno, čo komu darujete.

Alexandra prišla s nápadom individuálne ladeného zakladača, do ktorého si klienti môžu odkladať materiály, ktoré dostanú odo mňa. Každý jeden kus je originál.

Filip, profesionálny lektor a mentor

Potreboval som vyrobiť obal na čokoládové bonbóny. Nemal som žiadne zadanie k tomu, ako majú krabičky vyzerať, nakoľko dizajn daného produktu som nechal výhradne na Sašku. No a na druhom stretnutí už ma čakali nielen návrhy, ale dokonca aj hotový prototyp škatuliek.

Krabičky sa vypredali, neostala ani jedna.

Matúš, podnikateľ v gastronomii

bottom of page