top of page

ZAKLADAČE NA NEMČINU

O KLIENTOVI

Filip je profesionálny lektor nemeckého jazyka. Svojmu biznisu sa venuje naplno a o úspechu svedčia jeho spokojní klienti. 

PRÍNOSY V SKRATKE

AKO FILIP VYUŽIL PONUKU PRODUKT NA MIERU

Filip chcel svojim klientom darovať niečo praktické, dizajnové a vyrobené špeciálne pre nich. Mal nejaké nápady, ktoré potreboval konzultovať a tak oslovil Alexandru.

VÝSLEDKY

Filipovi klienti dostávajú ako pozornosť špeciálny zakladač na podklady, s ktorým pravidelne chodia na hodiny. Filip má už ďalšie nápady, ktoré chce prekonzultovať jedine s puosobive.

DSC00065.jpg

Darček klientovi reprezentuje Vás a Vašu značku. Nie je jedno, čo komu darujete.

- Filip Veselý

DSC00019-2.jpg

 

Filip má svoj štýl a vie čo chce. Mal istú predstavu a nápady, ktoré sa rozhodol konzultovať s puosobive.  Potreboval poradiť a pomoc s realizáciou. 

Potreboval som osobný darček pre mojich klientov, ktorý by sa odlišoval od všetkého ostatného, čo je na trhu. Darček klientovi reprezentuje Vás a Vašu značku. Nie je jedno, čo komu darujete.

Filip veľmi dobre zanalyzoval svoju situáciu. Vďaka tomu spolu určili aj jasné kritéria, ktoré boli dôležité pre Alexandru a celý kreatívny proces.

Pre klientov, ktorí majú takmer všetko, nie je jednoduché vymyslieť darček, ktorý zodpovedá ich nárokom, prekvapí ich, zároveň reprezentuje moje podnikanie a nestojí ´majland´.

Alexandra prišla s nápadom individuálne ladeného zakladača, do ktorého si klienti môžu odkladať materiály, ktoré dostanú od Filipa. Každý jeden kus je originál a nesie dizajnové prvky toho ktorého klienta. 

 

Každému klientovi môžem povedať, že som tento zakladač nechal vyrobiť špeciálne pre neho.

20190319_164816.jpg

Filip mohol celý problém okolo jeho marketingového produktu prenechať Alexandre. Dodal len potrebný input a o všetko ostatné už bolo postarané. Alexandra už len priebežne konzultovala nové nápady, ktoré prišli cestou.

Niektoré zakladače napríklad v sebe ukrývajú šesť čísel.

Alexandra prišla s úžasným nápadom zakomponovať do tohto konceptu aj dátum začatia spolupráce s klientom.

Nenápadné šesťčíslie tak prekvapivo reprezentuje presný dátum, kedy spolupráca začala. 

„Zakladač predčil moje očakávania svojím kvalitným prevedením, originalitou a najmä zmyslom aj pre najmenší detail.“

 

Na zakladači Alexandra strategicky umiestnila aj Filipove logo. Keď je zakladač založený, je to to prvé, čo klienti majú na očiach. 

20190318_071109_edited.jpg

Vyzdvihujem predovšetkým Alexandrinu kaligrafickú zručnosť a skutočne srdečný prístup, aký by som márne hľadal niekde inde.“ 

Každý zakladač má kaligraficky napísané meno klienta. V dnešnej dobe, kedy skoro všetko píšeme na klávesniciach, sa písané písmo opäť stáva cenným. Kaligrafia je detail, ktorý pridá na hodnote. 

20190318_073018.jpg

 

Oceňujem Alexandrinu promptnú reakciu na moju požiadavku. Všetko vyhotovila k mojej absolútnej spokojnosti ešte pred dohodnutým termínom.

Rád by som vyzdvihol aj profesionálne prevedenie zakladačov. Alexandra spolupracuje okrem iného aj s profesionálnym grafickým dizajnérom, o čom jednoznačne svedčí finálny výsledok.

20190319_165516.jpg

Moji klienti, nezriedka zvyknutí na honosnejšie dary, nesmierne ocenili invenčnosť a praktickú stránku takéhoto darčeka. Pravidelne ho nosia so sebou alebo spočíva v ich pracovni.“ 

Filip bol spoluprácou s puosobive nadšený a už má jasno aj do budúcna.

Na Alexandru sa rozhodne obrátim s darčekom pre každého klienta. Už som sa u nej informoval, či vie gravírovať do kovu a cédrového dreva.“ 

Odpoveď bola jasné áno. Treba už len dohodnúť termín a môže sa začať.

Ak aj Vás inšpiroval Filipov príbeh a chceli by ste osloviť Vašich klientov niečim špeciálnym, radi Vám pomôžeme aj s návrhom, aj s realizáciou.

bottom of page