ZAKLADAČE NA NEMČINU

O KLIENTOVI

Filip je profesionálny lektor nemeckého jazyka. Svojmu biznisu sa venuje naplno a o úspechu svedčia jeho spokojní klienti. 

PRÍNOSY V SKRATKE

AKO FILIP VYUŽIL PONUKU PRODUKT NA MIERU

Filip chcel svojim klientom darovať niečo praktické, dizajnové a vyrobené špeciálne pre nich. Mal nejaké nápady, ktoré potreboval konzultovať a tak oslovil Alexandru.

VÝSLEDKY

Filipovi klienti dostávajú ako pozornosť špeciálny zakladač na podklady, s ktorým pravidelne chodia na hodiny. Filip má už ďalšie nápady, ktoré chce prekonzultovať jedine s puosobive.

Darček klientovi reprezentuje Vás a Vašu značku. Nie je jedno, čo komu darujete.

- Filip Veselý

DSC00019-2.jpg

 

Filip má svoj štýl a vie čo chce. Mal istú predstavu a nápady, ktoré sa rozhodol konzultovať s puosobive.  Potreboval poradiť a pomoc s realizáciou. 

Potreboval som osobný darček pre mojich klientov, ktorý by sa odlišoval od všetkého ostatného, čo je na trhu. Darček klientovi reprezentuje Vás a Vašu značku. Nie je jedno, čo komu darujete.

Filip veľmi dobre zanalyzoval svoju situáciu. Vďaka tomu spolu určili aj jasné kritéria, ktoré boli dôležité pre Alexandru a celý kreatívny proces.

Pre klientov, ktorí majú takmer všetko, nie je jednoduché vymyslieť darček, ktorý zodpovedá ich nárokom, prekvapí ich, zároveň reprezentuje moje podnikanie a nestojí ´majland´.

Alexandra prišla s nápadom individuálne ladeného zakladača, do ktorého si klienti môžu odkladať materiály, ktoré dostanú od Filipa. Každý jeden kus je originál a nesie dizajnové prvky toho ktorého klienta. 

 

Každému klientovi môžem povedať, že som tento zakladač nechal vyrobiť špeciálne pre neho.

Filip mohol celý problém okolo jeho marketingového produktu prenechať Alexandre. Dodal len potrebný input a o všetko ostatné už bolo postarané. Alexandra už len priebežne konzultovala nové nápady, ktoré prišli cestou.

Niektoré zakladače napríklad v sebe ukrývajú šesť čísel.

Alexandra prišla s úžasným nápadom zakomponovať do tohto konceptu aj dátum začatia spolupráce s klientom.

Nenápadné šesťčíslie tak prekvapivo reprezentuje presný dátum, kedy spolupráca začala. 

„Zakladač predčil moje očakávania svojím kvalitným prevedením, originalitou a najmä zmyslom aj pre najmenší detail.“

 

Na zakladači Alexandra strategicky umiestnila aj Filipove logo. Keď je zakladač založený, je to to prvé, čo klienti majú na očiach. 

Vyzdvihujem predovšetkým Alexandrinu kaligrafickú zručnosť a skutočne srdečný prístup, aký by som márne hľadal niekde inde.“ 

Každý zakladač má kaligraficky napísané meno klienta. V dnešnej dobe, kedy skoro všetko píšeme na klávesniciach, sa písané písmo opäť stáva cenným. Kaligrafia je detail, ktorý pridá na hodnote. 

 

Oceňujem Alexandrinu promptnú reakciu na moju požiadavku. Všetko vyhotovila k mojej absolútnej spokojnosti ešte pred dohodnutým termínom.

Rád by som vyzdvihol aj profesionálne prevedenie zakladačov. Alexandra spolupracuje okrem iného aj s profesionálnym grafickým dizajnérom, o čom jednoznačne svedčí finálny výsledok.

Moji klienti, nezriedka zvyknutí na honosnejšie dary, nesmierne ocenili invenčnosť a praktickú stránku takéhoto darčeka. Pravidelne ho nosia so sebou alebo spočíva v ich pracovni.“ 

Filip bol spoluprácou s puosobive nadšený a už má jasno aj do budúcna.

Na Alexandru sa rozhodne obrátim s darčekom pre každého klienta. Už som sa u nej informoval, či vie gravírovať do kovu a cédrového dreva.“ 

Odpoveď bola jasné áno. Treba už len dohodnúť termín a môže sa začať.

Ak aj Vás inšpiroval Filipov príbeh a chceli by ste osloviť Vašich klientov niečim špeciálnym, radi Vám pomôžeme aj s návrhom, aj s realizáciou.