top of page
Banner web.png

REKLAMNÉ PREDMETY

O KLIENTKE

Lucia sa venuje e-shopu s perinkami. Chce na Slovensko prinášať kvalitu a široký sortiment. 

PRÍNOSY V SKRATKE

AKO LUCIA VYUŽILA PONUKU PRODUKT NA MIERU

Lucia svojim klientom k objednávkam z e-shopu pribaluje grátis nejakú milú drobnosť. V minulosti mali ako reklamné predmety kľúčenky, z ktorých ostalo posledných pár kusov. Chcela však niečo nové, originálne, čo zapôsobí.

VÝSLEDKY

Lucia dostala od PUOSOBIVE nápady k reklamným predmetom plus ešte niečo navyše, čo nečakala.

Pribehy klientov (1).png

„V prvom rade som bola prekvapená obrovským množstvom nápadov, a nielen na promo produkty, ale aj iné vylepšenia okolo našej prezentácie smerom k zákazníkovi, ako napríklad vylepšenia predajného stánku, či "oživenie" nášho loga.“ - Lucia Veselová

20191123_153329.jpg

Keď sa Lucia Veselová práve nepohybuje v korporátnom svete, venuje sa aj so svojím bratom Martinom e-shopu dobrunoc.eu s posteľným prádlom. Konkurencia je veľká, avšak Lucia preferuje kvalitu pred kvantitou.

Určite ste už niekedy k svojej objednávke dostali niečo zdarma ako darček. Malá milá drobnosť vždy poteší. A tým sa riadi aj Lucia. Zákazníkom e-shopu, ale aj jarmokov a trhov, k nákupu pribalovala malú kľúčenku v tvare ovečky z ich loga. No ostali posledné kusy a Lucia chcela prekvapiť svojich zákazníkov niečím novým, neopozeraným. Tak si dohodla stretnutie s PUOSOBIVE.

 

„Najviac oceňujem, že Saška počúvala, snažila sa zistiť všetko o nás, našej firme, našich plánoch, cieľoch, komunikácii smerom k zákazníkom a vôbec pre ňu nebol problém, že sme malinká rodinná firmička.“

 

Saška si o všetkom robila poznámky a o týždeň už na druhé stretnutie prišla s konkrétnymi nápadmi. 

V prvom rade som bola prekvapená obrovským množstvom nápadov, a nielen na promo produkty, ale aj iné vylepšenia okolo našej prezentácie smerom k zákazníkovi, ako napríklad vylepšenia predajného stánku, či "oživenie" nášho loga.

 

Veľmi som ocenila, že nápady neboli "prvoplánovky", ale všetko malo svoju logiku a za všetkým bol nejaký zmysel. Perfektne sa podarilo dodržat užitočnosť navrhovaných promo produktov, čo bola jedna z našich základných požiadaviek.

Z toho množstva si Lucia vybrala hneď niekoľko okamžite zrealizovatelných nápadov, ktoré jej padli do oka.

Saškin nezaineteresovaný pohľad zvonku na našu firmu nám otvoril úplne nové nápady a perspektívy, ktoré môžeme v budúcnosti realizovať, takže počítame s ďalšou spoluprácou :)

20191123_151310.jpg

 

Komunikácia bola veľmi dobrá od prvého stretnutia a Saška dodržala všetko, na čom sme sa dohodli, čiže do budúcna viem, že sa na ňu môžem na 150% spoľahnúť.

 

Rýchlosť vypracovania nápadov bola priam závratná a nakoľko niektoré veci nám trošku horeli, veľmi som ocenila Saškinu snahu vyhovieť našim termínom, ktoré nás najviac tlačili.

20191123_152148.jpg

 

Chceme byt taká milučká značka, ktorú si ľudia spájajú s pohodlím a s radosťou, preto radi k objednávkam pribalíme zákazníkom aj nejaký milý darček, ktorý ich poteší a zároveň má aj nejaký zmysel a úžitok.

 

Navrhnuté promo produkty tieto vlastnosti do bodky spĺňajú a naši zákazníci sú darčekmi k nákupu priam uveličení, a oceňujú, že darčeky majú nápad a nie sú to len bezcieľne reklamné predmety.

Captssure.JPG
bottom of page